...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Up” kryeson në box-office

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: “Up” kryeson në box-office   Tue Jun 09, 2009 5:06 pmFilmi i Animuar “Up”, ka vazhduar të qëndrojë në krye të listës së filmave më të shikuar në SHBA edhe gjatë fundjavës, me 44.5 milionë dollarë të fituar nga shitjet në vikendin e parë.

Filmi, ku luan Ed Asner në rolin e një njeriu të moshuar, i cili udhëton botën me një balonë fluturuese të bërë vetë, mposhti ngushtë debutimin e ri “The Hangover”, që përballoi pritjet e kritikëve me 43 milionë dollarë të fituar.

Filmi i Will Ferrell, “Land of the Lost” ka qenë ‘dështimi’ i madh i vikendit, duke fituar vetëm 19.5 milionë dollarë në vikendin e parë.

“Night at the Museum: Battle of the Smithsonian” dhe “Star Trek” mbyllin top pesëshin e filmave më të shikuar në SHBA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
“Up” kryeson në box-office
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: