...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kate Winslet: Jeta ime nuk është perfekte

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kate Winslet: Jeta ime nuk është perfekte   Tue Jun 09, 2009 5:07 pmAktorja fituese e çmimit Oskar, Kate Winslet, thotë se ajo nuk jeton një jetë të përkryer.

Winslet është e martuar me regjisorin Sam Mendes, dhe thotë se pavarësisht të qenit aktore e listës A, ajo duhet të bëjë shumë gjëra të zakonshme për ta bërë jetën e saj më të mirë.

“Nuk kam një jetë të përkryer. Ka gjëra të cila nuk mund t’i bëja në jetë, dhe të cilat do ta bënin atë mbase më të lehtë. Por, me qëllim nuk i bëj. Edhe unë dëshiroj të përgatis disa darka për mua”, ka thënë aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kate Winslet: Jeta ime nuk është perfekte
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: