...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LG Viewty Smart vetëm për adhurues të flaktë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: LG Viewty Smart vetëm për adhurues të flaktë   Thu Apr 23, 2009 4:13 pmAdhuruesit e telefonave celularë të kompanisë LG do të mbesin gojëhapur nga modeli më i ri Viewty Smart (LG GC900), i cili është paraqitur gjatë këtyre ditëve.

Bëhet fjalë për një model i cili ka specifika të shkëlqyera. Ka ekran TFT prej tre inçësh me rezolucion 800 x 480 piksela, fotoaparat prej tetë megapikselash me autofokus, lidhje Quad band GSM e HSDPA, GPS...

Telefoni është i pajisur me pamjen S-Class Touch, përmban Wi-Fi e Bluetooth 2.0, mund të riprodhoj dosje audio si dhe video formatet DivX, MPEG4 e XviD.Memoria prej 1.5 gigabajtësh do të duhej të kënaqë shumicën e përdoruesve, e ata të cilët kjo iu duket pak mund ta zgjerojnë me anë të lidhjes për kartelat e memories microSDHC.

Telefoni do të gjendet në shitje nga muaji maj, e çmimi ende nuk është bërë i njohur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
LG Viewty Smart vetëm për adhurues të flaktë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: