...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elton John kritikon politikanët britanik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Elton John kritikon politikanët britanik   Wed Jun 10, 2009 2:08 pmSir Elton John ka nxjerrë mllefin e tij për qeverinë britanike, duke thënë se politikanët në Mbretërinë e Bashkuar janë ‘të pabesë’.

Kryeministri britanik Gordon Brown ka mbetur me fytyrë të skuqur së fundi, për shkak të dyshimeve të keqpërdorimit të parave publike të disa politikanëve. Ndaj situatës së fundit politike atje ka reaguar edhe këngëtari Elton John.

“Është tragjike kur e humb besimin në secilin politikan. Më duket se askujt në sistemin britanik nuk mund t’i besoni për momentin dhe kjo është gjë e tmerrshme. Jam shumë i zhgënjyer me politikat në Britani”, ka thënë Elton John.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Elton John kritikon politikanët britanik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: