...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Euro Rally Champion | 3D Sports-Racing game | 145mb only

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Euro Rally Champion | 3D Sports-Racing game | 145mb only   Sun Apr 26, 2009 9:06 pm

Euro Rally Champion | 3D Sports-Racing game | 145mb only


With a high-performance engine under the bonnet and a whole boot-full of features, Euro Rally Champion is set to scream away from the starting line.
Dirty drivers must test their skill against the elements, as well as against the clock, in the Championship mode raced across densely wooded forest trails, treacherous Alpine passes and the extremes of the African desert.
Featuring realistic tuning and modification of your mud-spattered vehicle, it's not just your rallying career you'll build up as you race - every part of the car that can be tweaked in reality can be honed in Euro Rally Champion for a fully-customisable rally experience.
But even if you don't know your 'rear differential' from your 'toe-in' you won't be left choking on the starting grid as Euro Rally Champion gives drivers all of the adrenaline and emotion of an arcade racer as well as the precision and realism of a true simulation.

Features:
* Great Gameplay
* 3d fabulous Graphics
* Difficulty levels

System Requirements:
OS: Windows 98 / Me / 2000 / XP
CPU: Pentium IV 1.4GHz or equivalent
Memory: 512MB
Graphics: nVidia GeForce 3 or ATI Radeon 8500 or higher (64mb Agp)
Free Space : 510mbs
Directx : 9.x


Download here:
rapidshare.com Euro_Rally_Champion.part1.rar.html
rapidshare.com Euro_Rally_Champion.part2.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Euro Rally Champion | 3D Sports-Racing game | 145mb only
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: