...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Cruise dhe Holmes afër ndarjes?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Edhe Cruise dhe Holmes afër ndarjes?   Wed Jun 10, 2009 2:09 pmDyshja e famshme e Hollywoodit, Tom Cruise dhe Katie Holmes raportohet se janë afër ndarjes, sipas mediave britanike.

Cruise dhe Holmes, të cilët së bashku kanë vajzën trevjeçare Suri, duket se janë fjalosur në një sërë rastesh, përfshirë edhe nëse do të ketë edhe një fëmijë tjetër.

“Situata ka kaluar nga një lidhje e vështirë, e tensionuar, në probleme të cilat duken të zgjidhshme, deri te një situatë e pakënaqshme, e cila mund të përfundojë me ndarje. Askush nuk do të befasohet nëse Katie e zgjedh opsionin më të keq”, ka thënë burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edhe Cruise dhe Holmes afër ndarjes?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: