...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tevez përgatitet për largim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Tevez përgatitet për largim   Thu Jun 11, 2009 10:01 pm

Carlos Tevez do të jetë një tjetër lojtar i cili do të largohet nga Manchester Unitedi pas njoftimeve të fundit për largimin e Cristiano Ronaldos.

Argjentinasi nuk është i kënaqur me tentativat e varfra të trajnerit Alex Ferguson për ta mbajtur atë në Old Trafford, për të cilin konsideron se nuk e ka trajtuar aspak mirë gjatë gjithë sezonit që shkoi.

Një burim i afërt me lojtarin i ka thënë revistës “FourFourTwo” se të gjitha opsionet janë të hapura për Tevezin, duke specifikuar Manchester Cityn, Chelsean dhe Liverpoolin, si skuadra të mundshme ku do të mund ta vazhdonte karrierën sulmuesi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tevez përgatitet për largim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: