...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckham ende i pavendosur për të ardhmen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Beckham ende i pavendosur për të ardhmen   Thu Jun 11, 2009 10:05 pm

Mesfushori anglez David Beckham ka deklaruar se nuk do të ngutet për ta marrë vendimin e tij se për cilën skuadër do të luajë në të ardhmen.

Beckham iu bashkëngjit Milanit në janar në formë huazimi nga Los Angeles Galaxy, dhe kaloi pjesën e mbetur të sezonit në Serie A, ndërsa tani ai do të kthehet te skuadra e tij për ta përfunduar sezonin në MLS, dhe pastaj në fund të vitit do të vendosë për vendimin që do të marrë.

“Do të kthehem te Galaxy për ta përfunduar sezonin, ndërsa në dhjetor do të shoh se ku do të shkoj, qoftë te Milan ose diku tjetër. Tani për tani do të pres dhe pastaj do të shoh se ku do të shkoj”, ka thënë anglezi për “Setanta Sports News
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Beckham ende i pavendosur për të ardhmen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: