...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 -------->LuuMI-G<--------

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: -------->LuuMI-G<--------   Thu Jun 11, 2009 10:41 pm

verejtje : danche hack ki kujdes si si poston 1 poste i kam fshir ne qofse gabon perseri , persiri i fshij se dy ti editova se aty te vallapers ke postu por linki ne dy posto ish kon gabim nje e editova dhe nje e fshita flm per mirkuptim klm -------->LuuMI-G<---------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: jsjsjsjsjsjs   Fri Jun 26, 2009 1:39 pm

Edhe ti duhet te kesh Kujdes ne temat e hapura nga antart e tjer ne vend se te klikosh Reply ti Klikon New Topic e hap temen e re ne vend se te kthesh pergjigjien me Reply

Met Mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: -------->LuuMI-G<--------   Wed Jan 13, 2010 11:34 pm

Haveri Jem nuk ki nevoj ti mu me mi fshi temat Ok kalxom kur ta baj gabim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: -------->LuuMI-G<--------   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
-------->LuuMI-G<--------
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Vrejtjet & Sygjerimet-
Kërce tek: