...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ----->LuuMI-G<-----

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: ----->LuuMI-G<-----   Thu Jun 11, 2009 10:51 pm

ketu e keni nje video montazh i ber nga shoku im blendos qe esht desinger shum i qart ma ka bo tu gjujt me allti qit video ne qofse e shikoni keni mu habiiit sa qartlinku eshte video qe ma ka ndrequr shouu im blendoss: mediafire.com ?lt0xmmomoit

ne qofse dikush esht i interesuar per tia ber ndonje desing ne te kontakton ne imell adresen lumi-1@live.com normalish se desing behet me para
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
----->LuuMI-G<-----
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Design & Programim :: Dizajne Nga Ju-
Kërce tek: