...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kerkessss......

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: kerkessss......   Tue Jun 16, 2009 10:37 am

kerkoj nga antaret e ketij forumit te ma rrsin bre qit grad se mu ka merzit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Re: kerkessss......   Wed Jul 08, 2009 5:43 pm

a po don me ta ul
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: kerkessss......   Thu Jul 16, 2009 6:58 pm

Pooo ule bree
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
4-ever-rapper
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Join date : 14/08/2009

MesazhTitulli: Re: kerkessss......   Wed Sep 30, 2009 9:06 pm

Marre ne ju ardh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
shega
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 08/10/2009
Age : 22

MesazhTitulli: Re: kerkessss......   Thu Oct 08, 2009 3:12 pm

The Boss Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kerkessss......   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
kerkessss......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kerkesat, Pytjet & Pergjigjiet-
Kërce tek: