...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Moza në lidhje me Arin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Moza në lidhje me Arin   Tue Jun 16, 2009 10:42 am

Mediat shqiptare spekulojnë se dy anëtarët e edicionit të sivjetmë të "Big Brother Albania", Moza dhe Ari, janë në lidhje romantike.

Që gjatë qëndrimit brenda shtëpisë Ari shprehu pëlqimin e tij për vajzën e bukur nga Kosova, ndërkohë që pasi u zbulua lidhja e Mozës me Polin, Ari u tërhoq.

Megjithatë, pas daljes nga shtëpia Moza dhe Poli i dhanë fund lidhjes së tyre, e cila nuk u kuptua se si përfundoi, dhe tani miqtë e Arit dhe Mimozës thonë se dyshja nuk mund t’i fshehë ndjenjat për njëri-tjetrin, përkundër se ata po mundohen ta mbajnë lidhjen e tyre larg syrit të publikut dhe medias.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Moza në lidhje me Arin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: