...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GaGa bëhet bionde, të mos duket si Winehouse

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: GaGa bëhet bionde, të mos duket si Winehouse   Tue Jun 16, 2009 10:43 am

Ylli i muzikës Lady GaGa, i ka ngjyrosur flokët me të bardhë me qëllim që të shmangë përzierjen me këngëtaren britanike Amy Winehouse nga fansat.

Krijuesja e hitit “Poker Face” është zeshkane natyrale, por ajo thotë se shumë njerëz e përziejnë atë me Winehouse, kur ajo i mban flokët e zeza.

Andaj këngëtarja është detyruar të shndërrohet në bionde, për të ruajtur identitetin e saj.

“Amy është n***, por unë dua të njihem për pamjen time të veçantë”, ka thënë GaGa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
GaGa bëhet bionde, të mos duket si Winehouse
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: