...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dossena: Dua të qëndroj te Liverpooli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Dossena: Dua të qëndroj te Liverpooli   Fri Jun 19, 2009 12:58 pm

Andrea Dossena ka njoftuar se ai nuk dëshiron të largohet nga skuadra e tij aktuale, Liverpool.

Mbrojtësi i krahut ka qenë i lidhur me një rikthim të mundshëm në Serie A, ndërsa Juventusi është skuadra më e përfolur si destinacioni i ardhshëm i tij.

Mirëpo, 27-vjeçari, i cili sezonin e kaluar u transferua në Anfield nga Udinese për tetë milionë euro, ka shprehur dëshirën e tij për bartur fanellën e Redsave edhe në të ardhmen.

“Asnjëherë nuk kam thënë se dëshiroj të largohem nga Liverpooli. Jam i lumtur te Liverpooli dhe dëshiroj të qëndroj këtu”, ka thënë italiani për “Sky Sports”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dossena: Dua të qëndroj te Liverpooli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: