...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona përgatit ofertë për Frey

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Barcelona përgatit ofertë për Frey   Fri Jun 19, 2009 1:00 pm

Kampioni i Spanjës dhe Evropës, Barcelona, raportohet se është duke përgatitur ofertë për portierin e Fiorentinës, Sebastien Frey.

Me Victor Valdes i cili refuzon të pranojnë ofertën e fundit të Barcelonës, klubi spanjoll është duke kërkuar një zëvendësim të qëlluar për të.

Burime nga Firenca thonë se Barcelona është duke u përgatitur të ofrojë 8 milionë funte për portierin e Fiorentinës, Sebastien Frey, si dhe mbrojtësin Rafael Marquez.

Klubi spanjoll raportohet se është i interesuar edhe për portierin e Liverpoolit, Pepe Reina, për të cilin disa media shkruajnë se ka ofruar 17 milionë funte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barcelona përgatit ofertë për Frey
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: