...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 City në ndjekje të Pennant

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: City në ndjekje të Pennant   Fri Jun 19, 2009 1:00 pm

Manchester City është duke kërkuar të angazhojë mesfushorin në largim nga Liverpooli, Jermaine Pennant.

Guardian shkruan se Pennant është një prej përforcimeve të mundshme të Manchester Cityt, që do të mund t’i bëjë konkurrencë anësorit aktual Shaun Wright-Phillips.

Lojtari sezonin e kaluar e kaloi si i huazuar te Portsmouth, ndërsa nga kjo verë do të jetë pa kontratë edhe me të kuqtë dhe mund të kalojë si transferim i lirë.

Agjenti i lojtarit, Sky Andrew, ka refuzuar të komentojë lëvizjen e mundshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
City në ndjekje të Pennant
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: