...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ancelotti synon Ligën e Kampionëve me Chelsean

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ancelotti synon Ligën e Kampionëve me Chelsean   Fri Jun 19, 2009 1:01 pm

Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, ka shprehur dëshirën e tij për të sjellë trofeun e Ligës së Kampionëve në Stamford Bridge.

“Liga e Kampionëve për mua është gara më e mirë në botë. Chelsea ka një rekord të shkëlqyeshëm, pesë gjysmëfinale në gjashtë vite është rezultat i bukur, por ne kemi nevojë ta fitojmë atë dhe shpresoj se kjo do të ndodhë”, ka thënë Ancelotti.

Rreth asaj se si do të arrijë t’i përshtatet karrierës menaxheriale në Angli, Ancelotti ka thënë: “I shoh të gjitha ndeshjet në televizor. Më pëlqen Liga Premier pasi mendoj se ka ekipe të shkëlqyeshme dhe luajnë futboll të mirë. Ndeshje më pak taktike, shumë të shpejta dhe më pëlqen ky futboll”.

“Në Itali ndeshjet janë shumë taktike. Ekipet vijnë të mbrohen mirë dhe vetëm pas kësaj sulmojnë, ndeshjet bazohen në kontroll dhe jo në shpejtësi”, ka shtuar italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ancelotti synon Ligën e Kampionëve me Chelsean
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: