...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reina dëshiron kupa dhe jo rrjetë të pastër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Reina dëshiron kupa dhe jo rrjetë të pastër   Fri Jun 19, 2009 1:02 pm

Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina, është ziliqar ndaj kolegut të tij të Chelseat, Petr Cech, i cili tashmë ka fituar medaljen e Premier League.

26-vjeçari do ta shkëmbente ruajtjen e golit të pastër me një titull të ligës.

“Sigurisht do ta shkëmbeja. Kam pasur një sfidë të vogël me Petr Cech në sezonin e fundit, kur shikonim se kush e kishte pranuar golin e fundit. Pavarësisht rivalitetit, që të dy qëndrojmë para golave”, ka thënë Reina.

“Të gjithë këtu në Liverpool dëshirojmë të fitojmë Ligën Premier. Do të preferoja të fitojmë çdo ndeshje me rezultat 3-2, nëse kjo do të thotë të fitojmë titullin në fund të sezonit”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Reina dëshiron kupa dhe jo rrjetë të pastër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: