...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kalimi i Villas te Reali vetëm çështje kohe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kalimi i Villas te Reali vetëm çështje kohe   Fri Jun 19, 2009 1:03 pm

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka deklaruar se është vetëm çështje kohe kur David Villa do të nënshkruajë me Los Merengues.

Sulmuesi i Valencias është njëri nga lojtarët më të kërkuar në merkaton e këtij afati kalimtar, ndërsa për shërbimet e tij janë të interesuar gjigantët e futbollit evropian, Real Madrid, Barcelona, Liverpool dhe Manchester United.

“Ai është një lojtar i shkëlqyer të cilin doemos duhet ta përfshijmë në projektin tonë. (Presidenti i Valencias) Manuel Lorente duhet ta bëjë atë që duhet ta bëjë dhe unë duhet ta kryej punën time. Transferimi është vetëm çështje kohe”.

“Gjithçka është arritur në një mënyrë miqësore dhe bashkëpunuese, dhe ne kemi marrëdhënie të mira me Valencian...”, është cituar Perez nga “Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kalimi i Villas te Reali vetëm çështje kohe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: