...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lazio pranon kërkesën e Ledesmas për largim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lazio pranon kërkesën e Ledesmas për largim   Fri Jun 19, 2009 1:03 pm

Mesfushori argjentinas Cristian Ledesma, është edhe një emër i cili dëshiron të largohet nga Lazio.
Agjenti i lojtarit, Vincenzo D'Ippolito, ka thënë se arsyeja e largimit të Ledesmas është personale.

“Ledesma ka kërkuar të largohet nga Lazio për arsye personale. Presidenti e ka pranuar këtë. Nuk ka pasur ndonjë kërkesë nga Interi, siç është thënë. Ai është profesional dhe serioz”, ka thënë agjenti.

“Spanja apo Italia? Është 50:50 dhe pres diçka të ndodhë pas 1 korrikut, kur tregu i transferove do të bëhet më serioz”, ka shtuar ai.

Në fillim të muajit Lazion e lëshoi edhe trajneri Delio Rossi, ndërsa dëshirën për largim e ka shprehur edhe sulmuesi kryesor, Goran Pandev.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lazio pranon kërkesën e Ledesmas për largim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: