...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Toure i vendosur të largohet nga Arsenali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Toure i vendosur të largohet nga Arsenali   Fri Jun 19, 2009 1:03 pm

Mbrojtësi nga Bregu i Fildishtë, Kolo Toure, është i vendosur të largohet nga Arsenali.

Daily Mail shkruan se Toure dëshiron patjetër të largohet nga Arsenali, pasi nuk arrin të gjejë gjuhë të përbashkët me bashkëlojarin William Gallas, ndërsa edhe për faktin se klubi ka një buxhet të kufizuar për transferime.

Toure kishte kërkuar të largohet edhe në muajin janar, pas zënkës me partnerin e mbrojtjes, Gallas, por Wenger arriti ta mbajë në ekip.

Manchester City raportohet se mund të përpiqet të marrë shërbimet e tij duke ofruar 10 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Toure i vendosur të largohet nga Arsenali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: