...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Torres: Jam i lumtur në Liverpool

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Torres: Jam i lumtur në Liverpool   Fri Jun 19, 2009 1:04 pm

Fernando Torres ka përjashtuar një mundësi të largimit nga Liverpool për t’u transferuar te Manchester United ose Real Madrid.

“Triumfi në Kampionatin Evropian me Spanjën më dha shijen e asaj se si është të fitosh në nivel të lartë dhe kur e provoni njëherë shijen e suksesit, kjo bëhet varësi”, ka thënë Torres.

“Shumë lojtarë i kanë dhënë besimin Liverpoolit këtë verë, duke nënshkruar kontrata të reja dhe ata nuk e bëjnë këtë nëse nuk mendojnë se do të realizojnë ambiciet e tyre. Unë vërtet besoj se do ta fitoj Ligën Premier dhe Kupën Evropiane këtu. Tradita e fitores është e dukshme në Liveprool. Dua të jem pjesë e kësaj historie”.

“Madridi duket se po harxhon shumë para dhe jam i sigurt se edhe Sir Alex Ferguson do të kërkojë një emër të madh për të zëvendësuar Ronaldon, por jam i ngazëllyer nga ajo çfarë menaxheri po bën këtu. Ishim shumë afër sezonin e fundit dhe, me përvojën e tashme, besoj se mund të jemi kampionë sezonin e ardhshëm”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Torres: Jam i lumtur në Liverpool
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: