...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lippi: Italia nuk meritoi të humbë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lippi: Italia nuk meritoi të humbë   Fri Jun 19, 2009 1:05 pm

Trajneri i kombëtares italiane, Marcello Lippi, ka thënë se ekipi i tij nuk meritoi të humbë në ndeshjen e mbrëmshme të Kupës së Konfederatave, përballë Egjiptit.

“Mendoj se merituam së paku një gol. Mendoj se Egjipti ka luajtur dy ndeshje të shkëlqyeshme këtu. Jemi në një grup të vështirë. Portieri i tyre pati një ndeshje fantastike dhe gjërat nuk shkuan mirë për ne”, ka thënë Lippi.

Lippi thotë se ekipi i tij tash duhet të mposhtë Brazilin në ndeshjen e fundit të grupit B, nëse dëshiron të kualifikohet për në gjysmëfinale.

“Thjesht duhet të fitojmë. Do të përpiqemi të kemi iniciativën”, ka shtuar më tej italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lippi: Italia nuk meritoi të humbë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: