...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dinamo Kiev planifikon të rikthejë Shevchenkon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Dinamo Kiev planifikon të rikthejë Shevchenkon   Fri Jun 19, 2009 1:06 pm

Trajneri i Dynamo Kiev, Valery Gazzaev, dëshiron të transferojë sulmuesin e Chelseat, Andriy Shevchenko.

Së fundi u spekulua se 32-vjeçari ishte i hapur për rikthim te klubi i tij i parë, ku fitoi pesë tituj të ligës së Ukrainës në mesin e viteve 1994 dhe 1999, por kërkesat e tij mund të jenë pengesë.

“Në jetë asgjë nuk është e pamundshme. Andriy është një futbollist i shkëlqyeshëm dhe një person i mrekullueshëm. Do të isha shumë me fat nëse do ta kem atë në sulm. Ai i takon Chelseat, por unë jam gjithmonë i gatshëm të punoj me të”, ka thënë Gazzaev.

Interesim për shërbimet e Shevchkos ka shprehur edhe Roma, që e sheh ukrainasin si një zëvendësim të vlefshëm për Mirko Vucinic, i cili mund të largohet në drejtim të Manchester United.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dinamo Kiev planifikon të rikthejë Shevchenkon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: