...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Del versioni Firefox 3.5 RC1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Del versioni Firefox 3.5 RC1   Fri Jun 19, 2009 1:11 pmPër përdoruesit e versionit eksperimental të Firefox 3.5 këto ditë ka dalë edhe Firefox 3.5 RC1 (release candidate), derisa versioni përfundimtar i këtij shfletuesi pritet të vjen shpejt.

Duke marrë parasysh se bëhet fjalë për një softuer i cili nuk është përfunduar në tërësi, shfrytëzuesit e versionit release candidate mund të presin probleme në kompatibilitet me faqe të caktuara dhe shtojca (add-ons).

Me të gjitha karakteristikat tjera, ky version është pothuajse i njëjtë me versionin përfundimtar Firefox 3.5 i cili do të duhej të del gjatë këtij muaji.

Në Mozilla pohojnë se versioni përfundimtar i Firefox 3.5 do të jetë dyfish më i shpejtë sesa versioni aktual e madje dhjetë herë më i shpejtë sesa Firefox 2.0.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Del versioni Firefox 3.5 RC1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: