...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 RIMI NGA ..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rimi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 5
Join date : 19/06/2009

MesazhTitulli: RIMI NGA ..   Fri Jun 19, 2009 6:06 pm

UN JAM RIMI NGA GJILANI LUMI-G E KOM DJAL TE TEZES KAM PAS DESHIR TE REGJISTROHEM NE KET FORUM UN KAM QEN ANTAR I KHG JAM MARRUR ME HACK POR TASH JO E HYRA NE KETE FORUM ME PELQEU SHUM POR SHPREH DESDHIREN TE MA NGRISNI RANKIN FLM PER MIREKUPTIMM KLM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: sjsjsjsjsjsjsj   Sat Jun 20, 2009 11:20 am

Mir se na Vjen rimi Shpresoj se do te kalojm Mir e Sa per Grada Do ta Rrisim Po duhet te jesh Aktiv
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 10
Join date : 18/04/2009

MesazhTitulli: admini Jom bre   Sat Jun 20, 2009 5:52 pm

Mir se na vjen rimi Kalo sa me mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mesohu-ks.albanianforum.net
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: RIMI NGA ..   Wed Jul 01, 2009 10:17 pm

Mir Se Na Vjen Rimi Shpresoj Se Do Te Kalojm Mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: RIMI NGA ..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
RIMI NGA ..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Prezantohu Ne Forum-
Kërce tek: