...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kalimi i Rossit te Juve varet nga Trezeguet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kalimi i Rossit te Juve varet nga Trezeguet   Sat Jun 20, 2009 11:42 am

Presidenti i Juventusit, Giovanni Cobolli Gigli, ka pranuar se skuadra e tij është e interesuar për shërbimet e sulmuesit të Villarrealit, Giuseppe Rossi, mirëpo thotë se transferimi i tij varet nga çmimi që kërkon Villarreali, si edhe nga e ardhmja e David Trezeguet.

“Në fillim Rossi nuk ka qenë në planet tona, mirëpo tani duhet të shohim se çfarë do të ndodhë me David Trezeguet. Nisa ai (Trezeguet) dëshiron të largohet, atëherë ne duhet të gjejmë një skuadër e cila është në gjendje ta paguajë rogën e tij”, ka thënë Gigli për “Tuttosport”.

Ndërkohë, presidenti i Zonjës së Vjetër ka folur edhe për Del Pieron, pasi që së fundmi është spekuluar se nuk ka negociata për vazhdimin e kontratës së tij, e cila përfundon në qershorin e ardhshëm.

“Nuk ka asnjë problem për Del Pieron ai është flamuri ynë dhe në do të gjejmë një mënyrë për vazhdimin e kontratës”, ka shtuar presidenti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kalimi i Rossit te Juve varet nga Trezeguet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: