...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Di Vaio vazhdon kontratën me Bolognan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Di Vaio vazhdon kontratën me Bolognan   Sat Jun 20, 2009 11:50 am

Bologna ka dhënë deklaratë zyrtare duke njoftuar se sulmuesi Marco Di Vaio e ka vazhduar kontratën.

Sulmuesi, i cili është pronë e Genoas, ka qenë i huazuar te Bologna në sezonin e kaluar gjatë të cilit arriti të shënojë 24 gola, me ç’rast drejtuesit e skuadrës vendosën që ta shpërblejnë duke ia zgjatur qëndrimin edhe dy vite të tjera.

“Bologna FC 1909 dëshiron të njoftojë se kemi arritur marrëveshje me Marco Di Vaion për qëndrimin e lojtarit në skuadër”, shkruan në deklaratën zyrtare të klubit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Di Vaio vazhdon kontratën me Bolognan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: