...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 D’Agostino: Është koha t’i bashkohem Juves

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: D’Agostino: Është koha t’i bashkohem Juves   Sat Jun 20, 2009 11:50 am

Mesfushori i Udineses, Gaetano D’Agostino, i cili është në shënjestër të Juventusit shpreson që të realizohet dëshira e tij për të kaluar te Zonja e Vjetër.

Skuadrat me fanellat bardhezi janë qe një kohë të gjatë në bisedime për D’Agostinon, ndërsa njëherë madje u njoftua se ishte arritur marrëveshja, megjithatë dy skuadrat ende nuk i kanë finalizuar bisedimet e tyre.

“Nuk e di nëse java e ardhshme do të jetë vendimtare, po shpresoj të jetë, sepse unë i di qëllimet e Udineses”.

“Presidenti Pozzo më ka trajtuar si djalin e tij, mirëpo ne kemi një projekt sipas të cilit unë duhet të vazhdoj në një skuadër më kualitative pas qëndrimit dyvjeçar te Udinese”.

“Është koha që unë ta bëj hapin dhe t’i bashkohem Juves. Ndërsa këtë e dinë edhe klubi edhe presidenti dhe ata pajtohen me dëshirën time”, ka thënë D’Agostino për “Radio Kiss Kiss”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
D’Agostino: Është koha t’i bashkohem Juves
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: