...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zyrtare: Vermaelen lojtar i Arsenalit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Zyrtare: Vermaelen lojtar i Arsenalit   Sat Jun 20, 2009 11:53 am

Arsenali ka konfirmuar se ka nënshkruar me mbrojtësin e Ajaxit, Thomas Vermaelen.

Topçinjtë do të paguajnë 12 milionë euro për 23-vjeçarin, i cili ka bërë 143 paraqitje për skuadrën holandeze, kështu që konsiderohet lojtar me përvojë nga trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger.

“Thomas është një transfer i shkëlqyer për klubin futbollisitk të Arsenalit dhe të gjithë jemi të ngazëllyer që ai do të na bashkëngjitet neve. Ai është një lojtar solid me një përvojë të mirë në Ligën e Kampionëve dhe Kupën UEFA dhe është po ashtu lojtar i rregullt i përfaqësueses së Belgjikës”, ka thënë Wenger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zyrtare: Vermaelen lojtar i Arsenalit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: