...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Llorente: Villa nuk është në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Llorente: Villa nuk është në shitje   Sat Jun 20, 2009 11:54 am

Presidenti i Valencias, Manuel Llorente, ka konfirmuar se David Villa nuk është në shitje këtë verë dhe se Los Che do të bëjnë gjithçka për ta mbajtur atë në skuadër.

“Dëshiroj të konfirmoj vendimin që kemi marrë për të mos e shitur Villan”.

“Ne e kemi marrë këtë vendim pas diskutimeve disaditëshe dhe duke shqyrtuar përparësitë dhe të metat e ofertave që na janë bërë”.

“Villa është sulmuesi më i mirë në Evropë dhe ne kemi fatin që ai është te Valencia”.

“Ne do të luftojmë që ta mbajmë atë në skuadër. Ai është lojtar shumë i rëndësishëm dhe Valencia ka nevojë për lojtarë të këtillë, të cilët tregojnë përkushtimin e tyre çdo ditë, ka thënë Llorente.

Këto komente Llorente i ka bërë një ditë pasi presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, deklaroi se ishte vetëm çështje kohe kur Villa do ta vishte fanellën e Los Blancos, megjithatë presidenti i Valencias ka lënë një derë të hapur: “Nuk mund të them se nuk do ta shesim nëse vjen ndonjë ofertë shumë shumë e madhe, mirëpo dëshiroja t’u jap fund spekulimeve të dritanishme”, ka shtuar në mënyrë kontroverse presidenti Llorente.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Llorente: Villa nuk është në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: