...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Burdisso nuk do të transferohet te Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Burdisso nuk do të transferohet te Chelsea   Sat Jun 20, 2009 11:55 am

Mbrojtësi i Interit, Nicolas Burdisso, ka mohuar spekulimet se do t’i bashkëngjitet Chelseat gjatë këtij afati kalimtar.

Është spekuluar se argjentinasi mund të shfrytëzohet si pjesë e marrëveshjes për sjelljen e Decos dhe Ricardo Carvalhos në Giuseppe Meazza. Mirëpo, agjenti i Burdissos thotë se Blutë nuk e kanë kontaktuar klientin e tij.

“Ne nuk dimë asgjë. Interi nuk na ka njoftuar në lidhje me këtë çështje, ndërsa në gazeta ka vend për fantazi të këtilla”, ka thënë agjenti i Burdissos, Fernando Hidalgo për FcInterNews.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Burdisso nuk do të transferohet te Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: