...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Chelsea në garë për Mexes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Edhe Chelsea në garë për Mexes   Sat Jun 20, 2009 11:56 am

Chelsea e ka caktuar mbrojtësin e Romës, Philippe Mexes, si kandidatin kryesor për ta zëvendësuar Ricardo Carvalhon.

Në fillim të kësaj jave, agjenti i francezit mohoi spekulimet për kalimin e mundshëm të 27-vjeçarit te Milani duke thënë se Giallorossët nuk do ta shesin lojtarin e tyre.

Megjithatë, tabloidi britanik “The Sun” njofton se Blutë janë të gatshëm të paguajnë 12 milionë funte (14.2 milionë euro) për transferimin e Mexes, i cili është një lojtar që pëlqehet nga trajneri Carlo Ancelotti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edhe Chelsea në garë për Mexes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: