...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta Suspendojm Forumin Tone phpBB

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Si ta Suspendojm Forumin Tone phpBB   Sat Jun 20, 2009 1:53 pm

Shkojm te paneli administratorit !
Administrim i pergjithshem ( ne ane te majt )
Suspendoni forumin Tuaj ( lexon )
klikojm aty

Shkruaj FSHIJE për FSHIRJEN IMEDIATIKE Të Forumit juaj :
Si Forumi juaj ka një Komunat të konsekancës
pse për ta fshihur, Ju mundeni ta transferoni administracionin a një tjetrit persson.
Forumin Tuaj, Anëtaret, mesazhet , krejt do të jen të fshihura.
Bëneni ket Opcion nëse jeni të Sigurt...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta Suspendojm Forumin Tone phpBB
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: