...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 S65 AMG e S63 AMG zyrtarisht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
Drilchoo.Hack


Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 29

S65 AMG e S63 AMG zyrtarisht Empty
MesazhTitulli: S65 AMG e S63 AMG zyrtarisht   S65 AMG e S63 AMG zyrtarisht I_icon_minitimeTue Apr 21, 2009 8:10 pm

S65 AMG e S63 AMG zyrtarisht F.0421105931583_m

Kanë arritur edhe zyrtarisht fotografitë dhe detajet e limuzinave të ridizajnuara sportive – Mercedes S65 AMG e S63 AMG.

Ndryshimet vizuale janë diskrete, si edhe tek modelet standarde dhe ato dallohen nga maska e re e ftohësit me pjesën e poshtme më të theksuar, mbrojtës tjerë, retrovizorë dhe drita LED. Ndryshime të vogla vërehen edhe në kabinë (timoni i ri sportiv).

Sa i përket motorizimit, ai mbetet i njëjti - S63 AMG me motorin 6.2-litërsh V8 edhe më tutje ka 525 KF dhe 630 Nm, derisa S65 AMG me motorin V12 prej 6.0 litrash 612 KF dhe 1.000 Nm (të kufizuar në mënyrë elektronike).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
S65 AMG e S63 AMG zyrtarisht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Palm Pre zyrtarisht në shitje
» Windows 7 zyrtarisht vjen më 22 tetor
» Facebook për Windows Mobile - zyrtarisht!
» Windows 7 zyrtarisht vjen më 22 tetor
» Microsoft konfirmon edhe zyrtarisht, Windows 7 këtë vit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: