...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Duhamel nuk mund të besojë se është martuar me Fergie

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
Drilchoo.Hack


Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 29

Duhamel nuk mund të besojë se është martuar me Fergie Empty
MesazhTitulli: Duhamel nuk mund të besojë se është martuar me Fergie   Duhamel nuk mund të besojë se është martuar me Fergie I_icon_minitimeThu Jul 09, 2009 9:14 am

Duhamel nuk mund të besojë se është martuar me Fergie F.0708200258583_m

Ylli i filmit “Transformers”, Josh Duhamel, ende nuk mund të besojë se ai është i martuar me Fergien, duke shtuar se gjithçka që bën është për gruan e tij.

Aktori 36-vjeçar dhe këngëtarja 34-vjeçare e grupit Black Eyed Peas vendosën kurorë më herët gjatë këtij viti.

“Tash duket më emocionuese, pasi ka më pak presion. Ne ia kemi dalë, jemi së bashku, jemi të lumtur dhe kjo është një ndjenjë e shkëlqyeshme”, thotë Duhamel.

“Gjithçka që bëj tash përfshin Fergien dhe më pëlqen kjo. Ndonjëherë mahnitem si ajo më ka zgjedhur mua”, ka shtuar aktori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Duhamel nuk mund të besojë se është martuar me Fergie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fergie ‘e lodhur’ nga turneu
» breshka mund te ec
» A mund ta punësoj një Dëshmitar?
» Cka eshte Procesor
» Milani mund të rikthehet kah Adebayor

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: