...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldo lojtar i Realit për 80 milionë euro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
Dannchee.hack


Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

Ronaldo lojtar i Realit për 80 milionë euro Empty
MesazhTitulli: Ronaldo lojtar i Realit për 80 milionë euro   Ronaldo lojtar i Realit për 80 milionë euro I_icon_minitimeTue May 12, 2009 4:51 pm

Verën e kaluar Real Madridi dhe Manchester Unitedi kanë nënshkruar një marrëveshje, sipas të cilës Cristiano Ronaldo mund të transferohet te Los Blancos pas 1 korrikut të këtij viti, por me kusht që Mbretërit të paguajnë 80 milionë euro.

Los Merengues për më shumë se një vit janë në kërkim të portugezit, ndërsa spekulimet nuk kanë të ndalur se lojtari më i mirë për vitin 2008 do të luaj në Bernabeu sezonin që vjen.

Gazeta “El Pais” ka publikuar disa detaje të asaj që besohet se ka qenë marrëveshja ndërmjet dy klubeve dhe nëse Reali paguan 80 milionë euro, atëherë Ronaldo do të jetë transferi më i shtrenjtë në historinë e futbollit deri më tani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldo lojtar i Realit për 80 milionë euro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ronaldo kushton 75 milionë funte
» Marca: Benzema futbollisti i ri i Realit
» Bayerni kërkon 80 milionë euro për Ribery
» Reali ofron 30 milionë euro për De Rossin
» Chelsea përgatit 30 milionë euro për Pirlon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: