...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Eto’o më afër Cityt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
Drilchoo.Hack


Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 29

Eto’o më afër Cityt Empty
MesazhTitulli: Eto’o më afër Cityt   Eto’o më afër Cityt I_icon_minitimeFri Jun 19, 2009 12:58 pm

Tabloidi britanik "The Daily Mail" njofton se sulmuesi i Bracelonës, Samuel Eto’o, është pranë kalimit te Manchester City.

Burime të afërta me skuadrën katalunase kanë njoftuar se bisedimet po zhvillohen me sukses dhe është shumë pranë që të arrihet marrëveshja.

Pasanikët nga Liga Premier pritet t’i paguajnë Barcelonës 30 milionë funte (35.2 milionë euro) për të siguruar shërbimet e sulmuesit kamerunas.

Ndërsa spekulohet se paga e tij neto do të jetë marramendëse, afër 225.000 euro në javë (që do të thotë se City do të paguajë 376.500 euro në javë bashkë me taksat- më shumë se 19 milionë euro për sezon?!?).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Eto’o më afër Cityt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jo afër rikthimit në Everton
» Cityt i nevojitet kohë për sukses
» Arsenali afër angazhimit të Mesut Ozil
» Drogba refuzon mega-ofertën e Cityt
» Benitez, sot tifoz i Manchester Cityt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: