...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Madonna ‘ofendon’ moralin rus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Madonna ‘ofendon’ moralin rus   Mon Jul 06, 2009 10:01 am

Madonna i ka nevrikosur autoritetet në St. Petersburg të Rusisë, pasi që ka përdorur fjalë të ndyra për promovimin e koncertit të saj që do të mbahet në këtë qytet.
Më 2 gusht Madonna do të mbajë një koncert në qytetin rus, ndërsa në një audio-incizim ajo ka përdorur disa fjalë që ‘nuk mund t’i përpijnë’ autoritetet ruse.

Autoritet e qytetit dëshirojnë ta padisin këngëtaren, ndërkohë ekziston mundësia që të mos mbahet aspak koncerti, pasi autoritet kanë frikë se koncerti mund ta ofendojë moralin dhe religjionin e qytetarëve të St. Petersburgut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Madonna ‘ofendon’ moralin rus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: