...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nesta: Lëndimet i takojnë të kaluarës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Nesta: Lëndimet i takojnë të kaluarës   Tue Jul 07, 2009 10:40 pm

Pasi mungoi sezonin e kaluar si pasojë e lëndimeve, mbrojtësi i Milanit, Alessandro Nesta, thotë se problemet me lëndime tashmë i takojnë të kaluarës.

“I kam bërë sesionet e para të stërvitjeve dhe ndjehem mirë. Mendoj dhe shpresoj që jam rikuperuar nga problemet e sezonit të kaluar”.

“Kam arritur që të kem vazhdimësi në punën time. Kam punuar shumë, ndërsa testi i vërtetë vjen tani kur do të udhëtojmë në SHBA dhe do të zhvillojmë shumë ndeshje njëra pas tjetrës”.

“Megjithatë, dhimbja ime është zhdukur dhe kam vetëbesim për këtë”, është shprehur Nesta për “Milan Channel”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nesta: Lëndimet i takojnë të kaluarës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: