...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poker Indicator.v2.0.6.WinAll.CrackedActions !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Poker Indicator.v2.0.6.WinAll.CrackedActions !   Thu Jul 09, 2009 9:20 am

Poker Indicator.v2.0.6.WinAll.Cracked
| Me industrinë-udhëheqëse karakteristika, Poker këtë mosmarrëveshje është Calculator |
| Absolute duhet për cilindo që luan vërtetë parave Texas Hold'em |
| Online. |
| |
| * Auto-lexon kartat tuaj dhe automatikisht i jep veten për të |
| Lojë tryezën tuaj. Absolutisht jo kontribut është e nevojshme nga ju. Easy të |
| Përdorim, e lehtë për të kuptuar. |
| * Përshtatet lojës tryezën tuaj më të mirë se NDONJE tjera poker mosmarrëveshje |
| Kalkulatriçe në treg, që kështu të mund të përqëndrohen më mirë në lojë tuaj |
| Luajnë pa argëtim i kotë. |
| * Më shumë mosmarrëveshje llogaritjen e saktë se NDONJE tjera poker mosmarrëveshje |
| Calculator. E saktë ju jep mosmarrëveshje në çdo situatë, se |
| Krijon një avantazh për ju në një bazë konsistente. |
| * Kundërshtari Stats i ju ndihmon të kuptoni më mirë kundërshtarin e juaj |
| Luajnë stilet. Mundet madje edhe të kandidojë Poker Treguesi ndërsa ju prisni te |
| Ulur në një tryezë, mbledhjen e informacionit lojtar jetike - para se të ju |
| Ndonjëherë një rrezik cent! JO tjera poker calculator në treg ka kjo |
| Funksion! |
| * Auto-tregon tuaj kundërshtari i mucked duart në shkëmbim, kështu |
| Nuk ka nevojë që të kontrolloni të dorës histori. |
| * Tregon kritike eV dhe për të vlerësuar Sklansky Grupi juaj |
| Kartat vrima, të cilat tregojnë se si të forta ose të dobëta tuaj duke filluar anë |
| Është me të vërtetë. Ky funksion i vetëm do të ju kursejnë kohë dhe të holla përsëri |
| Nga parandalimin nga ju do të pjerrem. |
| * Displays total opozitë e saktë dhe e goditur një probabilitet |
| Veçantë të dorës. |
| * Clear tenxhere mosmarrëveshje ekran për të ndihmuar në masë të ardhshëm kualifikohen tuaj â € "|
| Kontrolloni, të ngrenë, telefononi ose dele. |
| * KENI TE arra Alert: eliminon çdo konfuzion kur ju |
| Kanë dorën më të mirë të mundshme. Në këtë mënyrë ju mund të përqendrohen në atë se si |
| Ekstrakt të parave më të mundshme që s'mund të ndihmojë veten tuaj nga kundërshtarët. |
| * Supports multi-tabelave në një kohë - JO tjera mosmarrëveshje kalkulatriçe |
| Në treg mund ta bëjë këtë!|
uploading.com PokerIndicator_GG_SG.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Poker Indicator.v2.0.6.WinAll.CrackedActions !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: