...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pishina i ka fajet për shtatzëni!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Pishina i ka fajet për shtatzëni!   Thu Jul 09, 2009 3:10 pmNjë nënë polake është duke paditur një hotel të Egjiptit pasi që thotë se e bija e saj ka mbetur shtatzënë duke përdorë pishinën e tyre përplot me njerëz.

Pohimi bizar ka dalë në sipërfaqe kur polakja Magdalena Kwiatkowska ka kërkuar dëmshpërblim pasi që bija e saj 13-vjeçare u kthye shtatzënë nga pushimet verore.

Autoritetet turistike në Varshavë kanë konfirmuar se kanë pranuar një ankesë e cila thotë se vajza ka mbetur shtatzënë si pasojë e një pike sperme të rastit në pishinë.

"E ëma është e bindur se e bija e saj nuk ka takuar asnjë djalosh derisa ishte atje dhe është e vendosur t’i shkoj deri në fund këtij rasti”, ka thënë një burim brenda industrisë së udhëtimeve në Poloni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pishina i ka fajet për shtatzëni!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: