...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pippo: T’i harrojmë ata që shkuan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Pippo: T’i harrojmë ata që shkuan   Thu Jul 09, 2009 5:27 pm

Sulmuesi veteran i Milanit, Filippo Inzaghi, thotë se është koha që Rossonerët të vazhdojnë përpara dhe të mos diskutojnë më për largimin e Ricardo Kaka, Paolo Maldinit dhe Carlo Ancelottit.

“Jemi duke shikuar përpara për të filluar sezonin e ri me Leonardon në krye. Ai na ka dhënë shumë motivacion gjatë stërvitjeve”.

“Në skuadër kanë ndodhur ndryshime të mëdha dhe njerëzit si Kaka janë të pazëvendësueshëm, mirëpo ne e fituam Ligën e Kampionëve në vitin 2003 pa të”.

“Kemi humbur njerëz të mëdhenj, si Ancelotti, Maldini dhe Kaka, mirëpo tani kemi një rrugë të re dhe duhet të arrijmë sukses”.

“Unë do të mundohem të jap më të mirën nga vetja dhe unë jam gjithmonë i gatshëm për skuadrën”, ka thënë Inzaghi për “Sky Sport Italia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pippo: T’i harrojmë ata që shkuan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: