...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Burri dhe ciganja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Burri dhe ciganja   Thu Jul 09, 2009 9:38 pm

Nje cigane i afrohet nje burri te trishtuar dhe i thote:
- Te them fatin tend?
Zoteria pranon. Cigania merr doren e tij dhe pasi e shikon i thote:
- Mos ki frike. Rete do te prishen. Stuhia do te kaloje. Dhe perseri qielli do te kthjellohet per ty…
Dhe zoteria duke e nderprere i thote:
- Zonje, une kerkova qe te me thuash fatin tim jo parashikimin e kohes!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Burri dhe ciganja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: