...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per Me Ta Qit Ne undernick Musicen qe je tu E Ngu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Per Me Ta Qit Ne undernick Musicen qe je tu E Ngu   Thu Jul 09, 2009 10:42 pm

duhet me hi te undernick te 1 vi teposht klikon qaty -- show what i'm listening to i mshoni qaty hin te naj web me muzika www.risi-ks.com -- www.degjo.com - www.veq-ks.com www.arhetohu.com Etj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Re: Per Me Ta Qit Ne undernick Musicen qe je tu E Ngu   Sat Jul 18, 2009 10:44 am

nese e ki winampp kur e instalon multi msn en fund e bon per me ngu muzik en winnampedhe me pa te teret po nese e ki media player 11 shkon kshtuu Now plying - plug-ins - otheer - windows livemessenger music plugin dhe te msn en undernck e klikon show whar i'm listening ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Per Me Ta Qit Ne undernick Musicen qe je tu E Ngu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: