...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cerezo: Atletico nuk do të shesë asnjë lojtar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Cerezo: Atletico nuk do të shesë asnjë lojtar   Sat Jul 11, 2009 11:52 am

Presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo, është zotuar se asnjë nga lojtarët e tij nuk do të largohet nga klubi gjatë kësaj vere.

Mediat vazhdojnë të shkruajnë për një kalim të Diego Forlan në Barcelona dhe lëvizje të Sergio Aguero drejt Manchester United, por Enrique Cerezo premton se nuk do të ketë largime por ndoshta vetëm ndonjë arritje.

“Laportës i pëlqen Forlan? Edhe mua më pëlqen Lionel Messi. Nuk do të shesim asnjë lojtar, as Maxi, Simao, Kun ose Forlan”, ka thënë Cerezo për AS, duke shtuar se shpreson të ketë “edhe një nënshkrim të ri nëse gjithçka shkon sipas planit”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cerezo: Atletico nuk do të shesë asnjë lojtar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: