...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Counter Strike 1.6 UCP From LongHorn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Counter Strike 1.6 UCP From LongHorn   Sun Apr 03, 2011 8:20 pmDjem sot do tju trregoj per Counter-Strike 2011 Version 2 dmth me i Riu per momentin , para 1 kohet e pata publiku version 2011 po per shkak te disa problemeve qe u shfaqin u desht mi anulu at CS - kshtut qe ne kete version i kom rregullu ato probleme dhe eshte dal perfekt por RISIA qe e pruna ne kete Version eshte
qe ky Counter-Strike LH mund te luhet me UCP dhe PA UCP dmth si ta instaloni ne Desktop i keni 2 Icon qe jan Counter-Strike 1.6 LH (PA UCP) dhe Counter-Strike 1.6 LH (ME UCP) dmth i keni 2 mundesi me lutj me UCP dhe pa UCP nuk keni mo nevoj te instaloni 2 CS per ata qe nuk e dijin kete
dhe RISIA tjeter qe ki Version ka Patch e Steam te ri dmth (Orange BOX) si dhe jan eleminu disa Probleme ne grafik ne Instalim.

LongHorn Edition - Version 2 (c) 2011

Features:

* Protocol 48 Non-Steam
* Exe version 1.1.2.6/2.0.0.0 (cstrike) FIXED Bug in Vista & 7
* Exe build: (4554)
* SteamID Numeric
* Setti MasterServer 12735 Servers (Play Online)
* Latest REVOLUTION Emulator 9.8.3
* AntiCheats UCP 6.5 ( Ka te Instaluar hazer, skeni nevoj te instaloni
* NEW - LongHorn GUI Version 3 (Graphical User Interface) Easy to Use & Beauty
* NEW - Backgorund (800x600 - 1024x768) - By: Daniel Luvisi
* NEW - Commander Menu (Game Settings, Mp3 Player, Useful Stuff, Server Stuff, Record Demo)
* NEW - Keyboard Commander (Much More Commanders) - Create Your Personal Config CFG
* NEW - Logo Loading
* NEW - FONTS + Shadow (Much Beauty Better Fonts Quality)
* NEW - GameStartup Song (CS Startup Song)
* NEW - Ico (Counter-Strike.exe)
* NEW - Logo 187
* NEW - Motd (NEW LOGO)
* Added - DemoLoaded Button In GameMenu (Easy To PlayDEMO)
* Added - Option to launch listen server in LAN mode
* Added - FPS & PING Booster Version 3 CFG (Much FPS TuneUp)
* Added - Counter-Strike No Force.exe (Play With NonForce Commander No Need Shourtcut -game cstrike)
* Added - 10 Chat Con Colors (Included in Commander Menu)
* Added - Best Config.cfg (Fast Script buy,slot weapons ETC...) + Best Commander Server Settings
* Added - LH Tool's ( Foder | Commander AMX, Console, No Force, Parameters Starter | 11 FIX | 35 CFG Best Player, FPS Booster v2, Tool,Tutorial,)
* FIXED - Bug Serverbrowser with favorites using S.M
* FIXED - sv_lan 0 enforce
* FIXED - Options (Video 32Bits)
* FIXED - VGuy
* FIXED - ScoreBoard "TAB"
* FIXED - Some Bugs (General GUI + Language File)
* Playable on LAN and Internet
* The original character models and weapons
* Steam Account / CD-Key NOT required. Installing, running, playing.
* Half-Life maps are totally removed
* Clean rip from original files with these exceptions
* HLDS and HLTV included and works
* Working Dedicated and Listen server
* Ads are removed
* Easy To Install & BeautyPra ky eshte Counter-Strike LH me posht do tju Qes Linkat ku muni mi download edhe Mirror neper Web tjeter ,


Download Counter-Strike LH 2011 (Direkt Link eSK)
Size: 237 MB


Download Counter-Strike LH 2011 (Adrive Direkt Link)
Size: 237 MB

-------------------------------------------------------------------

Download Counter-Strike LH 2011 (SendSpace)
Size: 237 MB


Download Counter-Strike LH 2011 (DepositFiles)
Size: 237 MB

Download Counter-Strike LH 2011 (HotFiles)
Size: 237 MB

Download Counter-Strike LH 2011 (Torrent)
Size: 237 MB[img][/img]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Counter Strike 1.6 UCP From LongHorn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: