...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Urime Gradat...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LinnDo'S
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Urime Gradat...   Tue Apr 28, 2009 4:35 pm

Sot lumi-g dhe tro0piX kon marr grad...

Urime Lumi-g graden Admin

Urime Tro0pix graden Admin


E trashigofshi........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Urime Gradat...   Sun May 10, 2009 9:02 pm

thnx man per grad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Urime Gradat...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Rregullat & Lajmrimet-
Kërce tek: