...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Berlusconi: Interi e merriton Skudeton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
leonardzz.
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 13
Join date : 09/05/2009

MesazhTitulli: Berlusconi: Interi e merriton Skudeton   Sat May 09, 2009 3:20 pmPresidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, thotë se Interi këtë sezon do ta fitojë skudeton dhe se kjo do të jetë plotësisht e merrituar.

Kjo mund të duket befasuese, por pas një serie fjalosjesh mes Berlusconit dhe Morattit, presidenti i Mialnit thotë se Interi plotësisht e meriton titullin e kampionit në Itali.

“Interi do ta fitojë skudeton dhe kjo do të jetë plotësisht e merrituar. Interi e ka ekipin më të mirë në këtë kampionat”, ka thënë Berlusconi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Berlusconi: Interi e merriton Skudeton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: